Legálna Stávková Stránka na Slovensku

Recenzia Mobilnej Aplikácie 20Bet

Prihlásiť Se

Čakáte niekde v rade a chcete využiť čas efektívne? Teraz už nemusíte pozerať na ľudí okolo alebo počítať, koľko kvapiek dažďa spadne. Kasíno 20Bet si pre vás pripravilo mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej si zahráte obľúbené hry prakticky kdekoľvek. Stiahnite si aplikáciu 20Bet, ktorá vám spríjemní dlhé chvíle.

Nemusíte sa báť, že nebudete mať k dispozícii bonusy. Aplikácia je rovnocennou náhradou kasíno verzie na stolnom počítači. Takisto všetky hry sú dokonale prispôsobené na rozhranie mobilných zariadení. Aplikácia je taktiež kompatibilná s tabletmi, takže ak vám vyhovuje väčšia obrazovka, nie je to žiaden problém.

20Bet mobilná aplikácia pre iOS

Operačný systém iOS je známy prvenstvom vo všetkých aplikáciách a to platí aj pri online kasíne 20Bet. O bezpečnosť sa nemusíte báť, pretože spoločnosť Apple má vo svojom obchode iba overené aplikácie. Žiadne vírusy vám teda nehrozia. Aplikáciu si môžete nainštalovať prostredníctvom jednoduchých krokov.

Ako stiahnuť a nainštalovať aplikáciu 20Bet do zariadenia iOS

Postupujte podľa nasledovných krokov pre rýchlu registráciu a okamžitý herný zážitok:

  1. Otvorte nastavenia mobilného telefónu. Ďalej prejdite na nastavenia regiónu.
  2. Zmeňte región na Cyprus. Aby ste mohli aplikáciu nainštalovať, tento krok je nutný. Po dokončení inštalácie môžete opäť svoj smartfón prepnúť do pôvodného regiónu.
  3. Prejdite do Apple Store. Do vyhľadávača zadajte „20Bet“. Skontrolujte či logo aplikácie je rovnaké s logom kasína. Ďalej kliknite na inštalovať.
  4. Prihlásite sa do online kasína. Ak nemáte prihlasovacie údaje, zaregistrujte sa. Registrácia trvá niekoľko minút a celým procesom vás prevedie podrobný návod.

Vložte peniaze a zabávajte sa. Pri vklade si nezabudni uplatniť uvítací bonus, čím si zvýšite šance na výhru a navyše dostanete bonusové peniaze.

Aplikácia 20Bet pre systém Android

Operačný systém Android patrí k najrozšírenejším v rámci sveta. Preto je zrejmé, že pri implementácii kasína do mobilných zariadení je táto možnosť dostupná. Kasíno 20Bet je skrátka lídrom v prístupnosti zákazníkom. Dostupnosť 20Bet sa týka aj tabletov, ktoré majú operačný systém Android. Aplikáciu však nenájdete v obchode Play, ale môžete si ju stiahnuť zo stránky kasína. Podrobným návodom, ktorý nájdete v tomto článku, vás privedieme k hernému zážitku prostredníctvom vášho smartfónu.

Návod na stiahnutie a inštaláciu 20Bet do zariadenia Android

Taktiež nejde o žiadne komplikované postupy. Hoci sa aplikácia nenachádza v obchode Play, neznamená to, že je nebezpečná pre vaše mobilné zariadenie. Na vývoji aplikácie sa podieľali svetoví odborníci informačných technológií, ktorí vytvorili plnohodnotné zabezpečenie. Tieto kroky vás privedú ku kvalitnému online kasínu v mobilnom zariadení:

  1. Prejdite do nastavení vášho smartfónu. Ďalej ťuknite na nastavenia zabezpečenia.
  2. Povoľte inštaláciu aplikácií z tretích strán. Nehrozí vám žiadne riziko. Toto povolenie musíte zvoliť, pretože aplikácia sa nenachádza v obchode Play a musíte ju stiahnuť z webovej stránky kasína.
  3. Otvorte stránku kasína na internetovom prehliadači vášho mobilného zariadenia. Ďalej kliknite na sekciu mobilnej aplikácie a vyberte tú s logom Android. Následne aplikáciu stiahnite a počkajte, kým sa nainštaluje.
  4. Prihláste sa alebo zaregistrujte. Registrácia je otázkou niekoľkých minút. Pri prihlasovaní, použite prihlasovacie údaje ako pri desktopovej verzii.
  5. Vložte peniaze. Nezabudnite si uplatniť bonus na prvý vklad. Následne si iba užívajte všetky dostupné herné tituly.

Webová aplikácia 20Bet v mobile

Ak sa vám nepodarí stiahnuť aplikáciu, existuje ešte jedna možnosť, ako si zahrať vzrušujúce kasínové hry v 20Bet. Jednoducho otvorte webstránku kasína v internetovom prehliadači vášho zariadenia. Webová aplikácia je určená pre mobily a automaticky sa prispôsobí vášmu rozhraniu.

Všetko funguje vďaka programovaciemu jazyku HTML5, ktorí vyvinuli profesionálny programátori. Jediné, čo potrebujete pre dokonalé hranie, je stabilné pripojenie na internet. K dispozícii máte taktiež aj mobilnú kurzovú ponuku, ktorá obsahuje všetky športové udalosti ako na verzii pre stolný počítač. Aj takto sa vyznačujú najlepšie kasína na Slovensku v rámci kvality.

Systémové požiadavky pre aplikáciu 20Bet

Aby ste mali plnohodnotný zážitok z hrania, kasíno musí vynaložiť veľké úsilie, aby kasíno bolo optimalizované pre mobily. To znamená, že musí prispôsobiť všetky hry a športové stávkovanie pre zariadenia s nižším rozlíšením a operačným systémom. Každá minca má dve strany, takže aj vy musíte splniť niektoré podmienky pre nekonečný herný zážitok.

Existujú systémové požiadavky, ktoré musí vaše zariadenie spĺňať. V prípade zariadení iOS musíte mať verziu tohto operačného systému aspoň iOS 6. Ak máte zariadenie Android, postačí vám verzia 2.2. Ide o malicherné požiadavky, ktoré dnes spĺňajú lacné smartfóny. V rámci hardvéru musí váš smartfón či tablet disponovať operačnou pamäťou minimálne 1 GB, dvojjadrovým procesorom a vnútornou pamäťou s kapacitou aspoň 1 GB.

Prihlásiť Se

Najčastejšie otázky v 20Bet

Môžem hrať so skutočnými peniazmi na svojom mobile?

Aplikácia je plnohodnotnou náhradou desktopovej verzie, takže na vás čakajú obrovské jackpoty a ďalšie zaujímavé výhry.

Môžem si uplatniť uvítací bonus pri hraní na mobilnej aplikácii?

Všetky bonusy sú dostupné aj v mobilnej a webovej aplikácii. Nájdete ich v sekcii „Bonusy“. S kasínom 20Bet neprídete o žiadne benefity, ak hráte na smartfóne alebo tablete.

Môžem si stiahnuť aplikáciu kasína 20Bet do môjho smartfónu?

Aplikácia je dostupná pre zariadenia iOS a Android. Obe verzie nájdete na stránke kasína. Ak neviete, ako postupovať pri inštalácii, pozrite si návod uvedený vyššie.