iOS Android app

20Bet App: Stiahnite si Aplikáciu do Svojho Zariadenia

Registrácia
Aplikácia 20Bet

Aplikácia 20Bet pre slovenských hráčov

Aplikácia 20Bet, ktorá bola uvedená na trh v roku 2020, vám poskytne výhodu prístupu k celému portfóliu poskytovateľa stávok z akéhokoľvek miesta. Obavy týkajúce sa dôveryhodnosti sú neopodstatnené.

Spoločnosť 20Bet je držiteľom licencie potrebnej na legálne ponúkanie online športových stávok, ktorú vydala spoločnosť Curaçao eGaming. So súčasnou mobilnou verziou máte prístup ku všetkým službám stávkovej kancelárie so zameraním na stávkovanie, ako aj k ďalším službám, ako sú kasínové hry alebo živí krupiéri.

V tomto článku sa pozrieme na to, ako môžete aplikáciu stiahnuť, aké funkcie svojim hráčom ponúka a pozrieme sa aj na to, ako môžete hrať bez sťahovania ,prostredníctvom mobilných webových stránok.

Získajte Aplikáciu 20Bet
Mobilné Kasíno 20Bet

Mobilná aplikácia 20Bet pre iOS

Operátor 20Bet si veľmi dobre uvedomuje, koľko hráčov a stávkarov uprednostňuje hrať na svojom iPhone či iPade a aj preto vyvinulo modernú aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom iOS. Aplikáciu jednoducho nájdete a stiahnete v App Store. Aplikácia pre iPhone poskytuje hráčom všetky funkcie, ako verzia pre desktop. Hráči môžu stávkovať, vkladať a vyberať peniaze, komunikovať so zákazníckou podporou a získavať bonusy, ktoré 20Bet ponúka svojim nielen novým hráčom.

Ak ju ešte nemáte, stiahnite si 20bet pre iOS. Okrem všetkých už spomínaných informácií aplikácia 20bet pre iOS priebežne aktualizuje všetky zápasy a výsledky naživo. Len sa uistite, že máte rýchle internetové pripojenie, aby aplikácia 20bet mohla získavať potrebné aktualizácie.20Bet sa postaral o to, aby používanie aplikácie zvýšilo náš pôžitok z hrania a stávkovania, ktorý máme v 20Bet.

Mobilná aplikácia 20Bet pre Android

V prípade, že vlastníte mobilný telefón s operačným systémom, môžete využiť nielen webové stránky kasína optimalizované pre váš mobilný telefón ako aj modernú mobilnú aplikáciu. Pre stiahnutie aplikácie môeže stiahnuť súbor 20Bet apk v Google Play. Aplikáciu môžete stiahnuť aj prostredníctvom vášho prehliadača, preklikom na stránkach 20Bet. Hrať môžete na mobilnom zariadení ako aj na tablete.

Ako si stiahnuť a nainštalovať 20Bet aplikácia?

V prípade, že chcete nainštalovať aplikáciu 20Bet na váš telefón s operačným systémom iOs, postupujte nasledovne:

 1. Otvorte aplikáciu Apple Store
 2. Nájdite 20Bet aplikáciu podľa názvu
 3. Dajte aplikáciu stiahnuť
 4. Počkajte kým sa aplikácia stiahne na domovskú stránku
 5. Otvorte aplikáciu, prihláste sa alebo zaregistrujte, ak ešte nemáte hráčsky účet

V prípade, že máte zariadenie s operačným systémom Android, postupujte nasledovne:

 1. Navštívte stránky 20Bet vo vašom mobilnom prehliadači
 2. Kliknite na odkaz na stiahnutie aplikácie
 3. Povoľte sťahovanie z neznámych zdrojov
 4. Stiahnite aplikáciu
 5. Otvorte aplikáciu, prihláste sa alebo zaregistrujte, ak ešte nemáte hráčsky účet

Verzia mobilnej webovej stránky

Webová mobilná stránka 20Bet má niekoľko výhod. Na rozdiel od natívnych aplikácií sa nemusíte vzdávať žiadneho úložného priestoru vo svojom iPhone alebo smartfóne. Funguje bezchybne aj bez aktualizácií. Vďaka tomu nevyužívate žiadny objem dát a neobťažujú vás problémy s aktualizáciami, ako je napríklad aktualizácia najnovšej verzie operačného systému, ktorá často obsahuje množstvo aktualizácií. Webová aplikácia sa okamžite synchronizuje s každou zmenou vykonanou na webovej lokalite.

Kompatibilné zariadenia s 20Bet Mobile

Ak hráči používajú smartfón so systémom Android alebo iPhone s potrebnými systémovými požiadavkami, môžu ľahko navštíviť mobilnú webovú stránku alebo si stiahnuť aplikáciu na svoje zariadenie.

Hráči môžu na prístup k 20bet pre Android použiť akékoľvek mobilné zariadenie s veľkosťou obrazovky. Hráči používajúci 20bet pre iOS by mali mať verziu systému vyššiu ako 8, zatiaľ čo tí, ktorí používajú telefóny alebo tablet s operačným systémom Android, by sa mali uistiť, že ich operačný systém je vyšší ako 4. Aplikácie pre iOS a Android musia spĺňať rovnaké kritériá, ale pre bezproblémové hranie odporúčame používať najnovšie verzie.

Kasínové hry na mobile

Bookmaker 20bet ponúka svojim zákazníkom zábavnú hernú platformu. Tá ponúka možnosť využiť komplexný zážitok zo stávkovania na rovnakej platforme. Na domovskej stránke máte v hornej časti prístup ku karte kasíno. Hráči môžu využiť exkluzívny uvítací bonus a ďalšie stimuly na platforme kasína.

Okrem týchto benefitov majú používatelia prístup k rôznym hrám, ako sú video poker, online automaty a stolové hry a výber týchto hier je neuvetiteľne veľký a neustále aktualizovaný. Hry v aplikáci 20Bet ponúkajú niektorí z najlepších vývojárov softvéru v odvetví hazardných hier.

Segment živého kasína v aplikácií je ideálny pre hráčov, ktorí majú radi vzrušenie z hrania z fyzického kasína. Krupiéri, ktorí budú rozdávať karty v pozadí, sú atraktívni a autentickí a vystupujú v tejto časti. Live baccarat, live ruleta a live blackjack sú niektoré z najhranejších hier v sekcii live kasína.

Mobilná aplikácia 20Bet a jej výhody

Existuje mnoho dôvodov, prečo hra z mobilného zariadenia prípadne z tabletu preferovanou možnosťou. Samozrejme, to platí za predpokladu, že je mobilná aplikácia kvalitne spracovaná, pravideľne aktualizovaná a užívateľsky prístupná. Dovolíme si tvrdiť, že po otestovaní aplikácie 20Bet skutočne veríme, že sa jedná o appku ktorá spĺňa všetky tieto kritériá.

Pri testovaní aplikácie sme nenarazili na žiadne problémy, ponuka hier, udalostí, živého kasína a prenosov ako aj dostupné platobné metódy splnili naše očakávania.

Vo všeobecnosti však za najväčšie výhody hry v mobilnej aplikácií 20Bet oproti desktopovej verzií považujeme:

 1. Používateľ má teraz slobodu hrať za pohybu. Stávku alebo hru možno hrať kdekoľvek, stačí otvoriť aplikáciu na mobilnom zariadení.
 2. Vďaka funkciám, ako je jednoduchá navigácia, ľahšie čítanie, zoznamy kategórií, herné tlačidlá a ikony, ktoré sú umiestnené v hornej časti menu pre ľahšiu dostupnosť a funkčnosť, je navigácia v mobilných kasínových aplikáciách podstatne jednoduchšia.
 3. Vďaka online herným aplikáciám si môžu používatelia vybrať z oveľa širšej ponuky hier, z ktorých niektoré nie sú dostupné na PC.
 4. Vďaka dlhým rokom vývoja môžu teraz hráči mobilných hier využívať pohodlné možnosti platieb, ako je napríklad pripojenie kreditnej karty k zariadeniu.
 5. Používateľom mobilných zariadení ponúka technológia šifrovania a overovania výrazne vyššiu bezpečnosť.
Registrácia

Často Kladené Otázky o Aplikácii 20Bet