iOS Android app

20Bet Akcie a Bonusové Kódy na Slovensku

Registrácia
20Bet Bonus

20Bet Bonus Recenzia

Spoločnosť 20Bet, jeden z nováčikov na trhu, začala svoju činnosť v roku 2020 a ponúka kurzy na širokú škálu športových podujatí a moderné online kasíno. Túto pomerne mladú stávkovú kanceláriu a kasíno prevádzkuje spoločnosť TechSolutions Group N.V. so sídlom na Curaçao a miestnou licenciou. Ak chcete prejsť na inú formu zábavy a nechať sa vtiahnuť do skvelého herného zážitku, môžete si pozrieť aj oblasti Kasíno a Live kasíno 20Bet.

V tomto článku sa zameriame na ponuku bonusov, ktoré môžete získať u operátora 20Bet. Okrem uvítacích bonusov pre nových hráčov 20Bet ponúka aj týždenné propagačné akcie, bonusy za dobitie, turnaje o skutočné peniaze ako aj 20Bet Promo kód. Všetko, čo potrebujete vedieť sa dozviete, ak budete pokračovať v čítaní.

20Bet Bonus Recenzia

V tomto článku sa zameriame na ponuku bonusov, ktoré môžete získať u operátora 20Bet. Okrem uvítacích bonusov pre nových hráčov 20Bet ponúka aj týždenné propagačné akcie, bonusy za dobitie, turnaje o skutočné peniaze ako aj 20Bet Promo kód. Všetko, čo potrebujete vedieť sa dozviete, ak budete pokračovať v čítaní.

20Bet uvítací bonus

Uvítací bonus je jeden z najdôležitejších bonusov, s ktorým sa stretnete takmer v každom online kasíne a stávkovej kancelárii. Slúži k tomu, aby nalákal nových potenciálnych hráčov a stávkarov, ktorí majú vďaka nemu začať hrať s vyšším bankrollom, vďaka čomu si môžu operátora poriadne otestovať a vyskúšať čo najviac hier či stávkových udalostí.

20Bet si to veľmi dobre uvedomuje a aj preto má pre nováčikov na stránkach pripravené veľmi lákavé a konkurencieschopné bonusy nielen do stávkovej kancelárie, ale aj do kasína. V ďalšej časti článku sa pozrieme na konkrétnu ponuku pre slovenských hráčov.

20Bet Bonus pre športové stávky

Noví zákazníci, ktorí uskutočnia svoje prvé vklady v 20Bet, majú nárok na uvítací bonus, ktorý im dáva možnosť vsadiť si s bonusom až do výšky 100 €. Na túto ponuku majú nárok len novo registrovaní členovia stávkovej kancelárie, ktorí si vybrali uvítací bonus pre stávkové kancelárie. Pre získanie tohto bonusu nie je potrebný žiaden bonusový kód.

Tí, ktorí sú novými zákazníkmi, musia uskutočniť svoj prvý vklad vo výške aspoň 10 €, aby mali nárok na túto motiváciu. Uskutočnenie stávok v celkovej výške 5-násobku kvalifikačného vkladu sú jedinou podmienkou, ktorú hráči musia splniť pre získanie bonusu v plnej výške. Na splnenie tejto podmienky majú noví hráči 2 týždne.

20Bet Bonus pre kasíno

Online kasíno ponúka svojim hráčom až 2 uvítacie bonusy k prvým dvom vkladom. Pre získanie týchto bonusov je potrebné použiť promo kód 2DEP. K prvému vkladu získate bonus až do výšky 100% a to až do výšky 120 €. K tomu získate až 150 zatočení zadarmo. Tieto zatočenia nezískate hneď, budú sa vám pripisovať postupne po 30 roztočeniach v priebehu štyroch dní.

Aj k druhému vkladu môžu hráči získať uvítací bonus, a to až do výšky 50% svojho vkladu a k tomu 50 zatočení zadarmo. Maximálna výška tohto bonusu predstavuje 100 €. Minimálny vklad pre ziskanie týchto dvoch bonusov je 20 €. Podmienka na pretočenie je 40x a do tejto podmienky sa započítavajú stávky do výšky 5 €.

20Bet propagačné akcie a týždenné ponuky pre stávkovanie

Okrem vyššie uvedených akcií ponúka stávková kancelária aj niekoľko týždenných akcií. Vsadíme sa, že každý vie, čo je to bonus za dobitie a operátor si veľmi dobre uvedomuje, že hráčov je dôležité nielen si získať, ale aj udržať.

Pravidelné kampane a promo akcie sú skvelý spôsob, ako hráčom navýšiť ich bankroll a získať si ich vernosť. Ak plánujete platformu využívať už dlhšie a ste jej súčasným používateľom, pozrite si vysvetlenia ponúk nižšie.

Týždenné ponuky pre kasíno propagačné akcie

Operátor 20Bet ponúka 2 pravidelné týždenné akcie, a to:

Týždenná vkladová akcia v online kasíne 20Bet s názvom bonus za dobitie dáva používateľom možnosť získať nejaké virtuálne peniaze výmenou za vaše vklady. Každý piatok ponúka kasíno 20Bet bonus za dobitie: stačí vložiť aspoň 20 € a získate bonus a to až do výšky 100 €.

Každý deň od pondelka do piatku ponúka 20 Bet svojim zákazníkom bonus až do výšky 100 €, ktorý môžu využiť počas víkendu v stávkovej kancelárii. Hráči musia od pondelka do piatku denne vsadiť aspoň 5 €, aby sa na túto ponuku mohli kvalifikovať. Sobotňajšia 100 % zhodná stávka zdarma sa zvyšuje s výškou sumy. Na aktiváciu bonusu musia oprávnení hráči vykonať vklad v sobotu s použitím propagačného kódu SRB. Spolu s vkladom uskutočneným v sobotu bude sprístupnený aj bonus.

20Bet bonusový kód

Predtým, než sa pokúsite získať bonus v stávkovej kancelárií a kasíne 20Bet a pripísať si ho na svoj bonusový účet, je dôležité overiť si, či je pre jej získanie potrebný aj promo kód. V prípade 20Bet sú pre vás kľučové predovšetkým tieto dva bonusové kódy:

Nezabúdajte, že samotný bonusový kód nestačí a že pre získanie bonusov je potrebné splniť bonusové podmienky, ktoré si môžete prečítať na stránkach 20Bet.

20Bet bonus bez vkladu

V dobe písania článku stávková kancelária a kasíno 20Bet neponúkala svojim hráčom bonusy bez vkladu, či už sa bavíme o roztočeniach zadarmo alebo stávka zadarmo. I napriek tomu považujeme ponusovú ponuku 20Bet za veľmi užívateľsky prívetivú a výhodnú aj pre hráčov, ktorí plánujú hrať s menšími vkladmi a stávkami. Nezabúdajte, že ak chcete získať bonus, v stávkovej kancelárií vám stačí vklad 10 € a v kasíne 20 €, čo považujeme za veľmi nízky poplatok pre získanie bonusu.

20Bet bonusy: zhrnutie

Aj napriek tomu, že spoločnosť 20Bet bola spustená len nedávno, snaží sa svojim členom poskytnúť fantastický zážitok. Preto poskytuje vynikajúce kurzy na najväčšie futbalové, basketbalové a dokonca aj esportové ligy a pokrýva množstvo obľúbených športov. Bonusová ponuka 20Bet je veľmi rozsiahla, a nájdete tu bonusy nielen pre nových hráčov.

Registrácia

Často Kladené Otázky o 20Bet