Legálna Stávková Stránka na Slovensku

20Bet Bonusy: Kontrola Aktuálnych Akcií

Prihlásiť Se

Pokiaľ ste vo svete kasín nováčik, no aj keď je z vás kasíno profík a všetky stránky online kasín máte pod palcom a športové stávkovanie vám ide od ruky, na webstránke kasína 20Bet ste správne. Svoje hráčske konto si viete každý týždeň obohatiť o neuveriteľné ceny vďaka bonusom rôzneho typu. Stále narastajúce 20Bet ponuky sú pre vás určite to pravé. Bookmaker tohto kasína pripravil pre každého nového používateľa, ktorý sa zaregistruje a povolí posielanie akcií, bonusy tak štedré, že to priláka kohokoľvek. Okrem stavenia si na rôznorodé športové podujatia je tu možnosť hrania kasíno hier rôzneho druhu. Nech je za vašou návštevou 20Bet kasína čokoľvek, nájdete si hru alebo zápas, ktorý vás pohltí a postará sa vám o zábavu na plnej čiare. Dokonca s prísľubom skvelej výhry.

prvé povýšenie

UVÍTACÍ BONUS NA ŠPORTOVÉ STÁVKOVANIE

Získajte bonus 100 % do výšky 100 € za svoj prvý vklad na stávkovanie.

Prihlásiť Se
druhé povýšenie

UVÍTACÍ BONUS NA KASÍNO HRY

V tomto kasíne môžete získať bonus až 100 % na váš prvý vklad do výšky 120 € a k tomu 120 spinov zadarmo na hru Elvis Frog in Vegas.

Prihlásiť Se
treté povýšenie

DRUHÝ VKLAD NÁVRH

Po druhom vklade získate na svoje hráčske konto bonus až 50 % a k tomu 50 spinov zadarmo na hru Great Rhino Megaways.

Prihlásiť Se
štvrté povýšenie

KASÍNO DOBITIE

Každý týždeň môžete obdržať bonus 50 % za váš vklad a k nemu 50 spinov zadarmo na hru Wolf Gold.

Prihlásiť Se
piaté povýšenie

ODHADY

Pri minimálnom vklade 20 € a správnom odhadnutí výsledku desiatich športových udalostí môžete od kasína ískať až neuveriteľných 1 000 €.

Prihlásiť Se
šiesté povýšenie

SOBOTNÝ BONUS ZA DOBITIE

Ak si každú sobotu dobijete hráčsky účet, získate skvelý bonus 50 % do všky 100 €.

Prihlásiť Se

20BET UVÍTACÍ BONUS

Na stránke tohto online kasína získate hneď niekoľko typov bonusu. Tu je niekoľko druhov momentálne platných bonusov:

Na uplatnenie niektorých z týchto bonusov je potrebné aktivácia pomocou bonusových kódov, ktoré nájdete na webovej stránke v sekcií ponuky (s logom darčeka). Postupy na získanie týchto registračných bonusov a ďalších výhod sú veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť je zaregistrovať sa.

V rámci uvítacích bonusov existujú dva druhy. Prvým je kasíno bonus bez nutnosti vkladu, ktorý dostanete iba za vyplnenie a odoslanie registračného formulára. Druhým typom je bonus na vklad, ktorý je najčastejším. Pri tomto bonuse získate od kasína bonusové peniaze v hodnote percentuálneho podielu z výšky vášho prvého vkladu. Kasíno 20Bet ponúka práve druhú možnosť uvítacieho bonusu, ktorá je veľmi lákavá.

UVÍTACIA PONUKA NA ŠPORTOVÉ STÁVKOVANIE

Prvý stávkový bonus, o ktorom si povieme, je bonus za prvý vklad na športových stávkach. Metódy rýchleho vkladu sú rôzne, či už využijete kreditnú kartu, elektronickú peňaženku alebo kryptomenu. Kasíno 20Bet vám ponúka všetky možnosti. Túžba každého hráča je však jasná. Získať čo najvýhodnejšie bonusy a naplniť svoje hráčske konto balíkom peňazí. Kasíno bonus za vklad športových stávok vám prináša vrátenie až 100 % sumy, ktorá však nesmie prekročiť 100 € alebo jej ekvivalent ktorejkoľvek peňažnej meny.

UVÍTACIA PONUKA PRE KASÍNO 20BET SLOVENSKO

Ak vám stávkovanie športov nesadlo a máte viac chuť byť súčasťou sveta online kasína a zahrať si automatové hry, 20Bet má bonus aj pre vás. Tento bonus môže získať každý hráč za uskutočnenie prvého vkladu do výšky 120 € a sľúbených mu je 100 % bonusu. Aj keď maximálne výšky vkladov na získanie sú uvedené, minimálny vklad je 20 €, takže sa do získania bonusu a hrania môžu zapojiť aj noví hráči bez strachu, že by prišli o veľa peňazí.

20BET BONUSOVÉ KÓDY

Čo si máte predstaviť pod pojmom bonusový kód? Ide o skupinu čísel, písmen alebo oboch. Ak tieto kódy zadáte na dané miesto v kasíne, budete z ich strany obdarení jedným alebo hneď niekoľkými bonusmi, ktoré môžu byť sprevádzané spinmi zadarmo. Aj kasíno 20Bet ponúka v niektorých svojich bonusoch tieto kódy. Všetky ich nájdete v ponuke promo akcií, každý kód pod svojim bonusom.

TÝŽDENNÉ BONUSY NA ŠPORTOVÉ STÁVKOVANIE

Aby kasíno 20Bet udržalo svojich hráčov neustále v autentickom hernom zážitku, musí taktiež poskytovať aj bonusy na pravidelnej báze. Niektoré herné tituly poskytujú bonus vo forme extra stávok. Pozrite sa, aké sa nachádzajú v bonusovej ponuke:

  1. Odhady – Ak ste zrealizovali minimálny vklad 20 €, kasíno vám ponúkne príležitosť odhadnúť desať vybraných športových udalostí. V prípade, že trafíte všetkých desať odhadov, 20Bet vám pripíše na účet 1 000 € na športové stávkovanie.
  2. Sobotný reload bonus – Ak v sobotu zrealizujete vklad, získate bonus 50 % do výšky až 100 €. Tento bonus sa opakuje každú sobotu. Čo je lepšie ako si spríjemniť víkend bonusovými peniazmi?
  3. Turnaje stávkarov – Pre tých, ktorí si chcú otestovať stávkarskú kondíciu, môžu sa zapojiť do pravidelných turnajov. Stačí ak podávate tikety, pričom za každý výherný tiket získavate body. Čím viac bodov, tým vyššie budete vo výsledkovej tabuľke. Prvé miesto si uchmatne až 8 000 €.

ĎALŠIE DOSTUPNÉ 20BET PROMO AKCIE

Pre oddaných hráčov existuje prepracovaný VIP program. Stávkujte online kasíne 20Bet a zbierajte body, ktoré vám zaručia prechod na čoraz vyšší level. Na každom leveli môžete získať vernostné body, ktoré neskôr môžete zameniť za vecné ceny v online obchode 20Bet.

OBROVSKÝ JACKPOT V KASÍNE

Čo je krajšie, ako zakončiť dobre strávený čas v 20Bet obrovskou výhrou? Aj túto možnosť nájdete v online kasíne. Spolupráca s najlepšími softvérovými vývojármi, ako NetEnt alebo Pragmatic Play, vyústila do ponuky online automatov s progresívnymi jackpotami. Tento typ jackpotov je medzi hráčmi obľúbený najmä vďaka jeho výškam. Do výšky progresívneho jackpotu sa zapájajú všetci hráči, ktorí danú hru hrajú.

PRAVIDLÁ BONUSOV A STÁVKOVANIA

S používaním bonusov prichádzajú aj isté pravidlá. Sú veľmi jednoduché a po ich dodržaní hráč obdrží naozaj toľko bonusov, koľko si žiada. Maximálna povolená vyplatená čiastka bonusu je 10 000 € a akákoľvek žiadosť o vyššiu sumu bude ihneď zamietnutá. Pokiaľ nejde o výnimku, počíta sa zvyčajne jeden bonus na jednu osobu. Maximálna stávka s kasíno bonusom je 5 €. Hráč môže mať súčasne aktivovaný iba jeden bonus. Pred vybraním výhry z bonusu musí hráč tento bonus pretočiť minimálne 40-krát.

Prihlásiť Se

Často Kladené Otázky

Ponúka 20Bet aj bonusy bez prvého vkladu?

Všetky bonusy, ktoré sú aktuálne platné, sú uvedené na stránke 20Bet. Hráč má šancu okrem bonusu za prvý vklad využiť aj bonusy týždňové alebo také, ktoré ponúkajú rôzny počet promo akcií. Tieto bonusy sa môžu meniť.

Ako použiť bonusy na stávkovanie?

Pokiaľ chce hráč stávkovať za bonusové peniaze, nesmie prekročiť hodnotu 5 €. Bonusy môže hráč získavať za uplatnené kódy a získané peniaze môže následne uplatňovať na stávkach.

Aká je maximálna suma, ktorú môžem obdržať za stavenie si za bonusové peniaze?

Maximálna výhra, ktorou sú hráči vyplatení na základe kasíno bonusu je 10 000 €. Všetky žiadosti sa istý čas overujú a v tomto kasíne trvá overovanie 14 dní.